Hakkımızda | Platin Promosyon Yukarı Çık Teklif AlHakkımızda

Akoner A.Ş. ofset matbacılık alt yapısı ile reklam sektörüne başlamıştır.
Devam eden süreçte müşterilerinden gelen talepler ve isteklere daha hızlı ve etkili cevaplar verebilmek adına Platin Promosyon markasını oluşturmuştur. Bu marka altında promosyon ürünleri imalatı, ithalatı ve baskılı promosyon ürünleri satışı alanında Antalya başta olmak üzere ülkemizin promosyon sektöründe tercih edilen firması olma yolunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Firmamız yine gelen talepler doğrultusunda web tasarım ve yazılım hizmetlerini de kendi bünyesinde profesyonel yazılım ve tasarımcılardan oluşturarak müşterilerin internet anlamında tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler sunmaktadır.

İhtiyaçlara, hızlı, etkin ve uygulanabilir çözümler üretmek birincil hedefimiz olup müşterilerimizin promosyondan matbaaya, web site tasarımından e-mail çözümlerine kadar tüm ihtiyaçlarını tek pakette sunabiliyor olmamız tercih sebebimizdir.

Tüm ürünlerimizde estetik görünüme verdiğimiz önemi, eşzamanlı olarak kalitesi ve fiyatına da yansıtarak her açıdan %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.